Skropak
Skropak
Informacje
O produkcie
Używając wypełniacza Skropak przyczyniasz się do ochrony naturalnego środowiska.

O wypełniaczach


       Oferowany na stronie produkt o handlowej nazwie Skropak przeznaczony jest do zabezpieczania pakowanych towarów poprzez wypełnienie pustych przestrzeni w paczce. Wypełniacze do paczek to obecnie powszechnie stosowane materiały do zabezpieczania towaru w procesie pakowania. Wypełniacz nie tylko amortyzuje pakowany przedmiot ale unieruchamia go i utrzymuje w środku kartonu z daleka od jego brzegów. Zabezpieczony nim towar nie przemieszcza sie w opakowaniu i nie uderza o ścianki opakowania. Większość firm kurierskich w swoim regulaminie wymaga stosowania wypełniaczy do paczek takich jak Skropak uzależniając od tego uznanie ewentualnej reklamacji.
        Wypełniacz do paczek Skropak jest w pełni ekologiczny gdyz wykonany jest z materiałów pochodzenia roślinnego. Ma więc nie tylko bardzo dobre właściwości amortyzujace ale jest przy tym jest w 100% biodegradowalny. Klient otrzymujacy zabezpieczony w ten sposób zakupiony towar może bezproblemowo Skropak utylizować poprzez:
  • wrzucenie go do sedesu lub zlewu (skropak będący na bazie skrobi bardzo szybko sie rozpuszcza w wodzie)
  • wsypanie go do kompostownika lub przydomowego ogródka

Metody te w pełni są ekologiczne i przyczyniają sie do ochrony naszego naturalnego środowiska.

Wypełniacz do paczek Skropak jest materiałem antystatycznym oraz odpornym na niskie temperatury. Skropak jest rekomendowany przez  COBR (Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań) dla opakowań przydatnych do kompostowania oraz biodegradowalnych.

 

Wypełniacz do paczek skropak