Skropak
Skropak
Informacje
O produkcie
Opinia wykonana przez Centralny Ośrodek Badawczo rozwojowy opakowań Opinia COBRO w pdf 
Skropak jest:
 
  • ekologiczny
  • biodegradowalny
  • kompostowalny

Skropak


      Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekologiczny i w pełni biodegradowalny wypełniacz do paczek pod handlową nazwą Skropak.

     Skropak jest elastyczny i miękki co chroni pakowane produkty przed porysowaniem lub zagnieceniem. Skropak świetnie sprawdza się w wielu branżach w tym kosmetycznej, elektronicznej, sprzętu domowego, pamiątkarskiej, medycznej, zabawkarskiej, do zabezpieczania narzędzi, porcelany, szkła oraz wielu innych materiałów.

          
Wypełniacz skropak


       Ulegający biodegradacji Skropak  nie polega obowiązkowi recyklingu i odzysku zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. o obowiązkach gospodarowania niektórymi odpadami  (Dz. U. Nr 63, poz. 639 ze zm.). Przedsiębiorca nie ma również obowiązku sporządzać cyklicznych raportów o jegi ilościach wprowadzonych na rynek.


Skropak może być w każdej chwili utylizowany w przyjazny srodowisku naturalnemu sposób poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie. Wypełniacz tego typy nie zawiera szkodliwych dla zdrowia dodatków i jest  w pełni bezpieczny dla zwierząt domowych.

Skropak wbrew panującemy przekonaniu nie jest atrakcyjny dla gryzoni. Wytwarzany jest bowiem ze skrobi przeznaczonej do produkcji materiałów opakowaniowycha zatem  usuwane są z niego cukry i inne składniki odżywcze. W ten sposób Skropak nie jest pożywieniem, któym mogą interesować się szkodniki.


Wypełniacz do paczek skropak